Vyberte stránku

Zlatý masér 2019 aneb „obchodka“ opět bodovala

 

Žáci naší školy, Střední školy obchodní a služeb Polička, konkrétně oboru Rekondiční a sportovní masér, David Meduna z druhého ročníku a Eva Bergmanová a Daniela Popelková ze třetího ročníku, se zúčastnili 24. 10. 2019 letos již 5. ročníku celorepublikové a zpravidla i mezinárodní soutěže „Zlatý masér 2019“ v lázních Klimkovice. Této soutěže se aktivně účastníme každoročně. Vzhledem k tomu, že je to jediná soutěž pro tento obor, pilně trénujeme a neponecháváme nic náhodě. Je velice těžké umístit se na předních místech, protože soutěž je velice vyrovnaná a hodnocení porotců leckdy těžko pochopitelné. V letošním roce se účastnilo rekordních 16 škol, z toho dvě ze Slovenské republiky. David soutěžil v kategorii sportovní masáž, děvčata v kategorii alternativní – bambusová masáž.

Štěstěna stála při nás a David svým perfektním výkonem vybojoval stupně vítězů, a to 3. místo.

V kategorii bambusová masáž se děvčata na stupně vítězů neprobojovala, avšak jejich výkon si také zaslouží velkou pochvalu. Děkujeme i I. Laštůvkové za originální malbu na tělo a T. Doležalové za model.

Všichni žáci si zaslouží za svoje výkony velkou gratulaci. Budeme se těšit, že v dalším ročníku zabodujeme stejně úspěšně jako letos.