Vyberte stránku

Úspěch našich žákyň na Juniorském mistrovství ČR v Praze

 

V sobotu 16. 3. 2019 se konalo při příležitosti veletrhu World of Beauty & Spa v Praze Juniorské mistrovství České republiky, na které se velice těšily čtyři žákyně SŠ obchodní a služeb v Poličce. Soutěžící měly ukázat svoji kreativitu, fantazii a praktické dovednosti na téma „Moulin Rouge“. Žákyně se do mistrovství musely probojovat ze soutěže Kalibr Cup v Lanškrouně, kde postupovalo prvních 10 soutěžících.

V Praze v kategorii body – art soutěžila Žaneta Jašková a Sára Benáková, kategorii make – up Nela Pavlíková a v kategorii účesová tvorba Lucie Petrová. Jednotlivé kategorie hodnotila porota složená z mistrů v oboru kadeřnictví a vizážistiky a letos to opravdu neměla jednoduché. Posuzovala se pečivost, nápad a hlavně celkový dojem. A ten jsme udělali opravdu velký. Z Prahy si odvezla Ž. Jašková 2. místo v kategorii Body – art a N. Pavlíková 2. místo v kategorii make-up. L. Petrová – 6. místo, S. Benáková – 5. místo.

Děvčatům patří velká gratulace, jsme velice rádi, že v naší škole máme žáky, kteří neustále rozvíjí svoje odborné dovednosti a mají kuráž a odvahu reprezentovat při soutěžích.

Bc. Martina Jurášová