Vyberte stránku

Doteky podzimu na Obchodce

SŠ obchodní a služeb SČMSD v Poličce po třech letech opět zorganizovala tradiční soutěž v kadeřnické a kosmetické tvorbě na téma „Doteky podzimu“ v prostorách Tylova domu v Poličce.

Soutěžní přehlídka se uskutečnila 23. 11. 2022 a byla součástí Dne otevřených dveří naší školy. Vedle široké veřejnosti byly pozváni žáci z okolních základních škol, aby nahlédli pod ruce budoucím kadeřnicím, kosmetičkám a masérům. Měli možnost navštívit i budovu školy, kde pro ně žáci připravili zajímavé workshopy z oblasti teoretických odborných předmětů a také Tylův dům, kde probíhala samotná soutěž. Pro návštěvníky byly připraveny workshopy našich služeb, které mohli zdarma využít. Manikúra, masáž šíje nebo skin care. Relax pro všechny byl zajištěn.

Žákyně z oboru Kadeřník a Kosmetické služby měly za úkol během jedné hodiny vykouzlit na hlavách modelek účesy na dané téma, cílem kosmetiček bylo vytvořit perfektní make-up. Na vše dohlížela odborná porota složená z odborníků z praxe. Opravdu se bylo na co dívat. Doprovodný program zajistila ZUŠ Bystré a žáci oboru Rekondiční a sportovní masér, kteří předvedli ukázky alternativní masáže ve dvojici.

A jak to vše dopadlo? U oboru Kadeřník se na 1. místě umístila T. Kozlová a nejlepší z kosmetiček byla N. Horáčková.

Touto cestou bych ráda poděkovala odborné porotě za hodnocení a sponzorům soutěže, kteří poskytli věcné dary pro soutěžící a za finanční podporu města Poličky.

Všem žákům, kteří se soutěže zúčastnili, patří velké díky.

 

Bc. Martina Jurášová